Kto sme

Fedorex - deratizér s nástrojom na výkon práce

Čisté a zdravé prostredie

Sme firma, ktorá je tu pre vás a za rozumnú cenu sa snaží profesionálne a kvalitne, so zachovaním diskrétnosti, pritom spoľahlivo a flexibilne vyriešiť vaše problémy pri likvidácií škodcov.

Našou hlavnou vizitkou sú desiatky spokojných klientov z radu priemyselných firiem, potravinárskych skladov, závodov, predajní, podnikov verejného stravovania, školstva, zdravotníctva, bytového hospodárstva, domácnosti a pod.

Sme profesionáli

  • Pri plánovaní termínu zásahu sa prispôsobíme vašim prevádzkovým potrebám a časovému harmonogramu.
  • Naše špeciálne technické vybavenie a aplikačná technika nám umožňuje efektívne a účinne zasahovať proti škodcom.
  • Zárukou špičkovej kvality nami dodávaných služieb sú používané prípravky výrobcov: Bayer, Novartis, ICB Pharma, UNICHEM a iných.

Prečo my

Naši spokojní klienti

Pomáhame po celom Slovensku. Prečítajte si, čo o nás povedali spokojní zákazníci.

Peter Pročka
Peter PročkaUniverzitná nemocnica Martin
Zobraziť viac
Oceňujem spoľahlivosť, odborný prístup a dochvíľnosť nášho zmluvného dodávateľa prác a služieb ochrannej DDD - firmu FEDOREX.
Tatiana Gigacová
Tatiana GigacováVolkswagen Slovakia, a.s.
Zobraziť viac
Už viac ako 10 rokov nám firma Fedorex vždy spoľahlivo, načas a podľa našich potrieb v našom závode v Martine vie vyriešiť potreby v oblasti deratizácie a dezinsekcie, alebo byť nápomocná v oblasti likvidácie škodcov živočíšneho pôvodu Spoluprácu s firmou môžem len odporučiť.
Ing.Ľubomír Krupinský
Ing.Ľubomír KrupinskýCOOP JEDNOTA Martin
Zobraziť viac
Firma FEDOREX je dlhodobo spoľahlivým dodávateľom DDD služieb pre naše predajne a sklady - COOP Jednoty Martin s.d. a výkon ich činnosti spĺňa kritéria požadované štátnymi kontrolnými orgánmi pre výkon našej činnosti - skladovanie a predaj tovaru potravinového charakteru.
Predošlé
Ďalšie
DDD činnosť 042
Fedorex - deratizér s nástrojom na výkon práce 2

Prečo my

Sme pripravení pomôcť vám

Efektívne a účinne vás zbavíme škodcov. K dispozícii máme špeciálne technické vybavenie. Pri plánovaní sa prispôsobíme vašim prevádzkovým potrebám a časovému harmonogramu. 

Zavolajte nám

Zavolajte nám a spoločne vyriešíme váš problém.